با ما تماس بگیرید : ۶۶۰۷۳۸۲۵ , ۶۶۰۷۴۲۶۸ - ۰۲۱

شرکت فناوران مهرشید نیرو ارائه دهنده انواع میکروتوربین ، پنل خورشیدی و انرژی های نو در ایران

تابلو برق شبکه توزیع

تابلو برق

تابلو برق ‌: محفظه‌ای است فلزی یا غیر فلزی که تجهیزات در آن نصب شده و ارتباط الکتریکی توسط هادی‌ها برقرار شده و محفظه آماده بهره برداری می‌شود.

تابلو برق به عنوان مجموعه‌ای که در آن یک یا چند وسیله قطع و وصل همراه با تجهیزات کنترل، اندازه گیری، حفاظتی، تنظیم کننده و … . به منظور ایجاد ارتباطات لازم بین آن‌ها و سایر تجهیزات خارج از تابلو وجود دارد، می‌باشد.

به طور کلی هرجا که بحث بهره برداری انرژی الکتریکی در تولید، انتقال و توزیع و تبدیل انرژی الکتریکی و کنترل تجهیزات مصرف کننده انرژی الکتریکی مطرح باشد، وجود تابلو‌ برق ضرورت می‌یابد.

 

اجزا یک تابلو برق : تجهیزات الکتریکی ، کنتاکتور ، بی متال ، انواع رله‌ها ، انواع کلید‌ها ، تجهیزات اندازه گیری ، ترانس جریان یا سی تی و ولتاژ یا پی تی ، بدنه ، ارتباطات

انواع تابلو‌های برق :

 

انواع تابلو برق شبکه توزیع برق :

تابلوهای فشار ضعیف

ایستاده (از نوع ریتال)  و  دیواری (توکار)

تابلوهای فشار ضعیف با بدنه استنلس استیل

تابلوهای ۲۰ کیلوولت سنتی و کمپکت

تابلوهای برق پست زمینی یا پست پدمانتد  : این پست ها در معابر عمومی و در ارتفاع ۱۰ الی ۱۵ سانتی متری از سطح زمین و بر روی فونداسیون های بتنی ساخته می شوند.

تابلو برق پست هوایی : پست های هوایی به دو دسته پست هوایی در انتهای خط هوایی و پست هوایی در وسط خط هوایی تقسیم می شوند که تفاوت آنها در محل و نحوه نصب برق گیرها می باشد.

 

مشخصات عمومی :

برای سفارش انواع تابلو برق با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۶۶۰۷۴۲۶۸

۰۲۱-۶۶۰۷۳۸۲۵

۰۹۳۵۷۷۷۳۸۲۵

۰۹۳۵۶۷۸۳۸۲۵

با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم اعمال تدابیر لازم جهت حفظ سلامت کارکنان ، ساعات کاری شرکت مهرشید نیرو به صورت شناور در نظر گرفته شده است.

لذا شماره تماس‌های مستقیم زیر جهت انجام امور (در ساعات اداری) به صورت مستقیم در نظر گرفته شده است:‌

فروش ترانسفورماتور و تجهیزات شبکه 09357773825

مشاوره و مهندسی ، انرژی تجدید پذیر 09356783825

+ +
× سوال دارید؟ اینجا در واتساپ بپرسید ;)