شبکه توزیع

عرضه سیستم هوشمند کنترل سازمانی اسپلیت برای مشکلات قطعی برق در شبکه توزیع

یکی از شرکتهای مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل موفق به طراحی، ساخت و اجرای سیستم هوشمند کنترل سازمانی اسپلیت شده است.

مهندس سارا قلی پور، مدیر عامل این شرکت، این سیستم را راه حلی کارا و ارزان برای مدیریت مصرف، برای گذار از پیک تابستان و مشکلات قطعی برق در شبکه توزیع (Rolling blackout) بیان کرد.

وی با اشاره به ویژگی های این سیستم هوشمند اظهار کرد: “سیستم جامع کنترل و مانیتورینگ تمام اسپلیت های یک سازمان متشکل از کنترل دیواری مجهز به نمایشگر رنگی بزرگ و وای فای (دارای تمام قابلیت های ریموت اسپلیت، قابل نصب در هر اتاق)”، “یک نرم افزار جامع مدیریت تک تک اسپلیت ها با قابلیت برنامه ریزی طبق نظر کاربر”، “قابلیت برنامه ریزی از طریق نرم افزار برای هر اتاق بصورت مستقل”، “ارتباط دوطرفه نرم افزار و کنترل های دیواری اتاق ها”، “قابلیت خاموش کردن خودکار اسپلیت ها بعد از هر قطع و وصل برق شهری”، “قفل کنترل سیستم ها از طریق نرم افزار در ساعات دلخواه”، “قابلیت تطبیق با تمامی برندهای اسپلیت”، “طراحی زیبا، کاربرپسند و آسان جهت استفاده” . “گارانتی یک ساله و پشتیبانی ۱۰ ساله” از جمله ویژگی های این سیستم طراحی شده است.

به نقل از وزارت علوم، همچنین مهندس مبین علیزاده، مدیر ارشد فنی این شرکت تاکید کرد: این سیستم برای مدیریت مصرف بیمارستان ها و مراکز درمانی، هتل ها و رستوران ها، کارخانجات، شرکت ها، سازمان ها و دانشگاه ها و مدارس است. در حال حاضر این سیستم علاوه بر نصب در دانشکده های مهندسی مکانیک، برق و عمران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل طی قراردادهای مجازی به سازمان های بزرگی چون شرکت نفت منطقه ای چالوس و دانشگاه علوم پزشکی بابل فروخته و نصب شده است.

ایسنا

نوشته‌های مشابه