با ما تماس بگیرید : ۶۶۰۷۳۸۲۵ , ۶۶۰۷۴۲۶۸ - ۰۲۱

شرکت فناوران مهرشید نیرو ارائه دهنده انواع میکروتوربین ، پنل خورشیدی و انرژی های نو در ایران

میکروتوربین

میکروتوربین ها توربین هایی کوچک برای تولید الکتریسیته با استفاده از باد، آب و یا سوخت های مختلف مانند گاز طبیعی هستند. در مورد میکروتوربین های گازی، مزایای آن نسبت به موتورهای احتراق داخلی نویز کمتر، تعمیر و نگهداری کمتر، ارتعاش کمتر و سایز کوچکتر، آلودگی های کنترل نشده کمتر و بی نیاز بودن از مجوز کیفیت هوا در بسیاری از موقعیت ها است. میکروتوربین ها می توانند به یک دیگر متصل شوند تا ظرفیت تولید برق بزرگتری را ارائه دهند و به منظور نظارت، کنترل و امکان عیب یابی از راه دور به مودم های داخلی مجهز شوند.

خدمات ما

میکروتوربین گازی

میکروتوربین گازی

این میکرو توربین ها توربین هایی کوچک برای تولید الکتریسیته با استفاده از گاز طبیعی هستند. مزایای آن ها نسبت به موتورهای احتراق داخلی نویز کمتر، تعمیر و نگهداری کمتر، ارتعاش کمتر و سایز کوچکتر، آلودگی های کنترل نشده کمتر و بی نیاز بودن از مجوز کیفیت هوا در بسیاری از موقعیت ها است. میکروتوربین ها می توانند به یک دیگر متصل شوند تا ظرفیت تولید برق بزرگتری را ارائه دهند و به منظور نظارت، کنترل و امکان عیب یابی از راه دور به مودم های داخلی مجهز شوند. گرمای تلف شده 500 درجه فارنهایتی خروجی می تواند برای تولید آب گرم استفاده شود و علاوه بر این گرمای تلف شده گرم کن آب گرم را بازیابی می کند. در برخی از موارد، میکروتوربین ها می توانند با تجهیزات بازیابی گرمای تلف شده برای تولید آب سرد طراحی شوند و یا خروجی می تواند به طور مستقیم در برنامه های گرم کردن یا خشک کردن استفاده شود.

میکروتوربین آبی

میکروتوربین آبی

یک توربین آبی در سطح کوچک است (100kW به پایین) و در جاهایی که برق شهری وجود ندارد و آب کمی در جریان است قابل استفاده است. انواع توربین های آبی - پلتون (توربین ضربه ای) - کاپلان - فرانسیس آب خروجی این توربین ها را می توان بدون هیچگونه آلودگی مصرف کرد. هم چنین مزایا و معایب آن را در این بهش مشهاده نمایید.

میکروتوربین بادی

میکروتوربین بادی

این نوع میکروتوربین به طور کلی دارای دو نوع است: افقی و عمودی میکروتوربین افقی دارای محور موازی با زمین می باشد. مزایای این میکروتوربین عبارتند از: 1- کار کردن در جاهایی که سرعت باد کم است (بازده بالا). 2- به علت این که مرکز گشتاور تیغه ها در مرکز میکروتوربین می باشد سازه دارای ثبات بیشتری است. معایب میکروتوربین افقی سر و صدا و گران بودن آن است. میکروتوربین عمودی دارای محوری عمود نسبت به زمین است. مزایای این نوع به شرح زیر است: 1- ارزان بودن. 2- قرارگیری گیربکس و دیگر تجهیزات انتقال نیرو در پایین. عیب میکروتوربین بادی عمودی نیز این است که در جاهایی که سرعت باد کم است کارکرد چندان بالایی ندارد.