وضعیت برق اندیکا چگونه است؟ - مهرشید نیرو • مجری انواع میکروتوربین

وضعیت برق اندیکا چگونه است؟

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از تحویل ۱۵۰ پنل خورشیدی به زلزله‌زدگان اندیکا خبر داد.

علی خدری با اشاره به آخرین وضعیت برق اندیکا اظهار کرد: برق شهرستان اندیکا پایدار است و پس از وقوع زلزله، تعداد ۱۵۰ پنل خورشیدی به مشترکینی که منازلشان تخریب شده بود، تحویل شد.

وی با بیان اینکه در زمان وقوع زلزله، قطعی برق پس از مدت کوتاهی برطرف شد، افزود: با تلاش‌های انجام شده و اختصاص ۴۰ اصله پایه فشار ضعیف، ۲ هزار متر کابل خودنگه‌دار و ۱۵ دستگاه ترانسفورماتور به شهرستان توانستیم روشنایی را در شبکه پایدار نگه داریم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: همچنین با تحویل ۱۵۰ پنل خورشیدی به مردم زلزله‌زده اندیکا و تعمیر و نصب ۳۵ دستگاه ترانسفورماتور در روستاهای آسیب دیده از زلزله، توانستیم وضعیت برق در تمام نقاط اندیکا را پایدار نگه داریم.

خدری عنوان کرد: برنامه‌ریزی برای برق‌رسانی به واحدهای جدید در حال ساخت برای زلزله‌زدگان در حال انجام است و البته تعداد ۱۵ روستای فاقد برق در منطقه نیز تا پایان سال برق‌دار می‌شوند.

وی با اشاره به حضور گروه‌های جهادی در منطقه جهت کمک به زلزله‌زدگان افزود: تامین روشنایی مقر بسیج سازندگی سپاه و همچنین انجام ۱۵۲ ماموریت به مناطق زلزله‌زده، جابه‌جایی کنتورهای در معرض خطر، اصلاح کابل و جمع‌آوری کنتور واحدهایی که در مرحله آواربرداری هستند، از دیگر اقدامات توزیع نیروی برق استان در مناطق زلزله‌زده اندیکا است.

ایسنا

نوشته‌های مشابه