پژو ۲۰۶

خداحافظ ۲۰۶!

بازار خودرو که در هفته‌های گذشته با چالش عرضه یا عدم عرضه محصولات در بورس کالا مواجه بوده، امروز با یک چالش جدید مواجه شد و آن خبر پایان تولید پرطرفدارترین خودرو گروه خودروسازی ایران, پژو ۲۰۶ خودرو بود.

پژو ۲۰۶

مانند آنچه که در سال‌های گذشته رخ داده و خودروسازان طبق یک برنامه ریزی، تعدادی از خودروهای خود را از خط تولید خارج می‌کردند، این بار نیز قرعه به نام یک خودرو دیگر افتاد.

گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام کرد که به زودی و با هدف به روزرسانی محصولات، تولید پژو ۲۰۶ که طی دو دهه اخیر محبوب‌ترین، ارزان‌ترین و در حقیقت پرتقاضاترین محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو بود، متوقف خواهد شد و دو خودروی پژو ۲۰۷ مجهز به موتور TU۳ و محصول پروژه TF۲۱ که در سال آینده به تولید انبوه می‌رسند، جایگزین ۲۰۶ خواهند شد.

ایران خودرو امروز یک خبر دیگر نیز داشت. به دنبال اینکه از ظهر امروز دوشنبه (۲۴ بهمن ماه) نتایج قرعه‌کشی سی‌ودومین مرحله از فروش محصولات ایران‌خودرو مشخص شده و ثبت‌نام‌کنندگان می‌توانستند از وضعیت برنده شدن یا نشدن خود از طریق حساب کاربری خود اطلاع پیدا کنند، اکنون لیست منتخبان هر سه طرح (عادی، دهمین فروش ویژه مادران و ششمین طرح جایگزینی خودروهای فرسوده) بر روی سایت اینگروه خودروسازی بارگذاری شده است.

خبر دیگر خودرویی امروز به سایپا اختصاص داشت. گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه (۲۵ بهمن ماه) طرح فروش فوق‌العاده سایپا ۱۵۱ SE را اجرا خواهد کرد.

ایسنا

نوشته‌های مشابه