خوزستان مشکل آب شرب دارد

اهواز- رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: اغلب مناطق خوزستان مشکل تأمین آب شرب دارند و این مشکل در فصل گرم تابستان بیشتر خودش را نشان می‌دهد.

سید کریم حسینی پیش از ظهر امروز شنبه در آئین گشایش مرحله نخست طرح آبرسانی به روستاهای بخش غیزانیه اهواز، اظهار کرد: از تلاش‌ها و زحمات مسئولان تشکر می‌کنیم و امیدوارم این فاز از طرح غیزانیه شروع مبارکی برای آبرسانی به دیگر مناطق نیازمند. در استان خوزستان ۷۰۰ روستای دارای مشکلات هستند که باید مشکل آنها حل شود.

وی با انتقاد از مشکل بی‌آبی در سرزمینی که این همه آب دارد، تصریح کرد: در خوزستان از دهدز و احمد فداله دزفول تا چوئبده آبادان مشکلات زیادی برای آبرسانی داریم که در فصل گرم تابستان بیشتر خودش را نشان می‌دهد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم خصوصاً در روستاهای مختلف این استان از کمبود آب شرب و کیفیت ضعیف آن رنج می‌برند.

حسینی تأکید کرد: انتظار داریم تا فازهای دوم و سوم طرح آبرسانی غیزانیه هرچه سریع‌تر انجام و طی مدت اجرایی شدن آن بحث آبرسانی با تانکر هم ادامه پیدا کند.

وی بیان کرد: هرچند تلاش‌های مسئولان قابل‌تقدیر است ولی نباید فکر کنند که کار آنها تمام شده است؛ بنابراین آبرسانی با تانکر باید ادامه داشته باشد تا مشکلی برای مردم این بخش پیش نیاید.

خبرگزاری مهر،

نوشته‌های مشابه